HİDROLİK FİLTRELER
HİDROLİK FİLTRELER

Hidrolik sistemlerde gücü sağlayan sıvıları kirden ve partiküllerden arındırırlar. Uzun ömürlü hidrolik filtrelerin yüksek verimliliği ve tutarlı performansı, hidrolik sistemleri yüksek arıza ve maliyetlerine karşı korur.

yüksek basınç filtreler 2
YÜKSEK BASINÇ FİLTRELERİ

Yüksek performanslı filtreler, hidrolik sıvının tüm hizmet ömrü boyunca temiz kalmasını sağlarlar. Ek olarak, müşteriler daha uzun filtre değişim aralıkları, daha yüksek çalışma güvenliği, daha fazla ayırma verimliliği ve yeni nesil hidrolik yağlarla daha fazla uyumluluk gerektiren sürekli değişen uygulama gereksinimleriyle karşı karşıyadır. Çevre Filtre yüksek basınç filtreleri, farklı avantajlar sunabilmekte ve bu çözümleri müşterilerin talep ettiği özel ihtiyaçlara göre sağlayabilmektedir.

erezyon filtreleri
TEL EREZYON FİLTRELERİ

Tel Erozyon Filtrelerimiz, tel erozyon tezgahlarında ihtiyaç duyulan çelik, alüminyum, paslanmaz çelik ve bakır dahil tüm metal kesimlerde sorunsuzca kullanılabilir. Tel Erozyon Filtrelerimiz patlamaya karşı dayanıklıdır ve düşük basınç düşümüne sahiptir. Yüksek metal talaşını tutma kapasitesinin yanı sıra sınıfının en iyi filtrasyon performansına sahiptir.

toz-boya-&-kumlama-filtreleri
TOZ BOYA & KUMLAMA FİLTRELERİ

Alman menşei kağıt ve teflon kullanarak üretimini yapmış olduğumuz, saç kapaklı ve poliüretan kapaklı kartuş hava filtrelerinin üretimlerini yapmaktayız.

elektrostatik boya filtreleri
ELEKTROSTATİK TOZ BOYA FİLTRELERİ

Özel bir imalat türü istenmediği takdirde bu filtrelerin dışlarına koruyucu sac konulmaz. Çünkü bu filtreler ters şoklama sistemiyle çalışarak üzerine birikmiş olan tozu boşaltarak hem filtrenin emişini arttırır hem de filtrenin üzerine biriken boya tozunun zayii olmamasını sağlar. Bu tür filtrelerde kullanılan filtrasyon malzemesinin yüzey alanı (m2) çok önemlidir.

torba filtreler
TORBA FİLTRELER

Sistemlerde, mikronik değerdeki toz partikülleri tutarak havanın temizlenmesini sağlarlar.  Üretimlerinde çeşitli mikron değerlerinde Alman menşei elyaflar kullanmaktayız.

kaset filtreler
KASET FİLTRELER

Kaset filtreleri, hava filtrelemenin ön elemanı olarak kullanılır. Filtrasyon çözümüne göre galvanizli çelik, plastik veya kartondan yapılmış çerçevelerde kaset filtreler yapılabilir. Kaset veya bazı literatür adlandırmalarına göre panel filtre elemanları uygun seçilmiş ve kendi kendini yenileyebilen özellikte özel ham elyaf harmanından yapılmıştır ve son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kaset panel filtreler ön filtrelemede ve ikincil filtrelemede kullanılır – EU2 (G2), EU3 (G3), EU4 (G4), EU5 (F5), EU6 (F6), F7 (F7), EU9 (F9) sınıfındaki filtrelerdir. Kaset filtreler, selülozik ve fiber glass bazlı üretilirler. 100°C’ye kadar sıcaklıklarda selülozik veya sentetik esaslı standart kaset filtreler seçilmelidir. 100°C‘yi aşan sıcaklılarda ise fiber glass esaslı alüminyum kafesli kaset filtreler tercih edilir.

hepa filtreler 2
HEPA FİLTRELER

Yüksek verimli partikül tutucu anlamına gelen HEPA, havada asılı olan partikülleri emer. %85- %99 arasındaki oranlarda tutuculuğa sahiptirler.

doğalgaz filtreleri 2
DOĞALGAZ FİLTRELERİ

Doğal gaz son dönemde çevrim santralleri ile genel enerji üretiminin önemli bir bölümünü sağlayan oldukça temiz bir yakıttır. Metan olarak da bilinen gaz (CH4) son kullanıcıya taşınırken bir dizi işlemden geçer ve bu adımların çoğu ürünün filtrelenmesini gerektirir. Boru çağı, demir sülfit, hidratlar, su, sıvı hidrokarbonlar, kükürt ürünleri ve karbon dioksit gibi yabancı maddeler hattın kalitesi için sistemden uzaklaştırılmalıdır.

emisfiltreleri
EMİŞ FİLTRELERİ

Emiş Filtreleri, hidrolik devrelerin önemli birer sistem elemanlarıdır. Öncelikli olarak sistemin debi kaynağı olan pompaların korunmasını sağlarken bu sayede sistemde bulunan partiküllerin filtrelenmesini sağlarlar.

kompresör filtreleri
KOMPRESÖR FİLTRELERİ

Hava, yağ ve seperatör filtreleri, seperatör filtreleri kompresörün ömrünü uzatan birer donanımlardır. Aşınmadan dolayı oluşabilecek partiküller ile yağ damlacıklarını ve havanın sıkışmasından dolayı oluşacak su damlacıklarını sistemden uzaklaştırmak ve sistemi korumak amaçlı üretilmişleridir.

SEPERATÖR FİLTRELERİ
SEPERATÖR FİLTRELERİ

Firmamızın ürettiği seperator filtreleri, ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaktadır. Separator filtreler genel olarak gıda, tuz, tekstil,kimya, maden, çimento, cam ve seramik, orman ürünleri sanayilerinde, barajlarda, sulama kanallarında, balık çiftliklerinde, soğutma kulelerinde, tarım ve hayvancılık sektöründe, HES projelerinde, kısacası suların olduğu her yerde kullanılmaktadırlar.

Focused experienced Caucasian data center engineer evaluating performance of diesel generator
JENERATÖR FİLTRELERİ

Jeneratör sistemlerinin çalışma prensibi de motorlu araçlara benzerdir. Yağ filtresi, motor aksamındaki hareketliliğin ısı ve aşınma oranlarını en aza indirir. Zamanla kullanılan yağdan dolayı oluşan partiküllerin ise motor aksamına geçmesini önleyen yegane malzeme, yağ filtresidir. Bu nedenle bakımına dikkat edilmesi gerekir. Mazot filtresi de yağ filtresine benzer bir koruma sağlar. Mazot içerisindeki kirlerin motora geçmesini önler.
Jeneratör için diğer önemli filtre ürünleri de; karter havalandırma filtresi veya hava filtresi çözümüdür. Jeneratöre çekilen havanın temiz olması, motora zarar vermesini önler. Bu nedenle de ilgili filtre ekipmanlarının temizlenmesi önem arz eder.

yağ filtreleri
YAĞ FİLTRELERİ

Ağır iş grubu makinaları başta olmak üzere, sanayi sektöründe ve diğer sektörlerde kullanılan yağların uzun ömürlü ve yüksek kalitede kullanılabilmeleri için, ithal filtre markalarının distribitörlüklerini yapmaktayız. Donaldson – Mann – Fleetguard – Perkins  gibi dünya markalarının tüm yağ filtre çeşitlerinin satışlarını yapmaktayız.

mazot filtreleri
MAZOT FİLTRELERİ

Ağır iş grubu makinaları başta olmak üzere, sanayi sektöründe ve diğer sektörlerde ihtiyaç duyulan tüm mazot filtre çeşitlerinin satışlarını yapmaktayız. Donaldson – Mann – Fleetguard – Perkins  gibi dünya markalarının tüm mazot  filtre çeşitlerinin satışlarını yapmaktayız.

su filtreleri
SU FİLTRELERİ

Su filtreleri, sudaki kireci, kirletici madde ve kimyasalları tutarak lezzetli ve sağlıklı su elde edilmesini sağlarlar.

elyaf çeşitleri
ELYAF ÇEŞİTLERİ

Alman ve Amerikan menşei elyafların ithalatını yapmakta olup, sistem gereksimlerine  göre çeşitlendirmekteyiz. Sanayi ve Endüstri sektöründe kullanılan, yüksek verimlilik gösteren elyafları ithal etmekteyiz.

keçe çeşitleri
KEÇE ÇEŞİTLERİ

Alman ve Amerikan menşei elyafların ithalatını yapmakta olup, sistem gereksimlerine  göre çeşitlendirmekteyiz. Sanayi ve Endüstri sektöründe kullanılan, yüksek verimlilik gösteren elyafları ithal etmekteyiz.

Caliper on metal perforated surface with deep shadows
DELİKLİ SAC ÇEŞİTLERİ

Çevre filtre olarak, endüstri ve sanayi sektörlerinde kullanılan, çeşitli kalınlık ve ebatlarda sac çeşitleri ithal etmekte ve depolamaktayız. İstenilen delik çaplarına sacların patlatmalarını yapıp, delikli sac olarak sanayi ve endüstri sektörüne sunmaktayız.

aktif karbon filtreler
AKTİF KARBON FİLTRELER

Aktif karbon filtreler, özellikle organik kimyasalları sudan ayrıştırmak için kullanılan filtre çeşitleridir.. Bu filtreler ayrıca hidrojen sülfür veya klor gibi suyun tadını ve kokusunu değiştiren kimyasalları da uzaklaştırarak suyu arındırır. Aktif karbon filtreler, su arıtma cihazlarında kullanılırlar. Şebeke sularında klor, benzen, pestisit ya da herbisitler gibi uçucu kimyasallar ve bunlar dışında yüzlerce kimyasal bulunabilir. Karbon filtreler, bu maddelerin filtrelenmesini sağlamanın yanı sıra sudaki kötü tat ve kokuları gidererek temiz bir içme suyu elde etmenize yararlar.