İTHAL FİLTRE HAMMADDELERİMİZ

FİLTRE ELYAFLARI

Menşei Almanya olan, filtre elyaf çeşitlerini ithal etmekte ve depolamaktayız. Çeşitli ebatlarda ( kalınlık – en – uzunluk ), geçirgenliklerde, farklı kullanım alanları için elyaf çeşitleri sunmaktayız.

FİLTRE SÜNGERLERİ

Menşei Almanya olan, filtre sünger çeşitlerini ithal etmekte ve depolamaktayız. Çeşitli ebatlarda ( kalınlık – en – uzunluk ), geçirgenliklerde, farklı kullanım alanları için sünger çeşitleri sunmaktayız.

FİLTRE KAĞITLARI

Menşei ABD olan ve Almanya fabrikasında üretilen HOLLINGSWORTH marka filtre kağıtlarını ithal etmekteyiz. Farklı geçirgenlikte, yüksek mukavemetli ve farklı sıcaklıklara dayanıklılık gösteren filtre kağıtlarını kullanmaktayız.

PASLANMAZ - DKP DELİKLİ SAC ÇEŞİTLERİ

Hollanda ofisimizin kontrolünde, menşei Hollanda – Belçika ve Almanya olan A1 kalite sac çeşitleri ithal etmekte ve depolamaktayız. Çeşitli ebatlarda ( kalınlık – en – boy ), geçirgenliklerde, farklı kullanım alanları için paslanmaz ve dkp sac çeşitleri sunmaktayız.

FİLTRE KİMYASALLARI

Menşei Almanya olan BASF marka ve menşei ABD olan DOW marka kimyasalları ithal etmekte ve üretimimizde kullanmaktayız. Son teknoloji, su bazlı kimyasalları kullanmakta olup, insan sağlığına zararları minimum  olan yüksek kalite ürünleri tercih etmekteyiz.

FİLTRE TUTKALLARI

Menşei Almanya olan HENKEL marka filtre tutkalları ithal etmekte ve üretimde kullanmaktayız. Yüksek tutuculuğa sahip ve ısıya dayanıklı ürünler olup, uzun ömür garantisi sunan malzemeleri ithal etmekteyiz.