ÇEVRE FİLTRE A.Ş. 30 yılı aşkın süredir yüksek kaliteli filtrasyon ürünleri ve çözümleri üretmektedir.

Bu süre zarfında, sistem tasarımlarını ve filtreleme teknolojilerini iyileştirmek için sürekli olarak araştırma ve geliştirmeye yatırım yaptık. 

Bu yatırımlar doğrultusunda, zamanla uzmanlaşan teknik kadromuz, teknoloji ile uyumlu gelişim gösteren makine parkurumuz ve yüksek kalite hammaddelerimiz ile sanayi ve endüstri alanlarında kullanılan filtrelere odaklanıp, kendimizi bu yönde geliştirdik. Bizi bu konuda uzmanlaşmaya yönelten sebeplerin başında, sanayi ve endüstri sektörlerinde, yerli filtre üretiminin olmamasıydı.

İthal markaların, marka güçleri ile yerli sanayide tek el olmaları, yüksek maliyet ve uzun termin sebebi ile zaman kaybı oluşturmaktadır. İthal markaların yüksek maliyetini ve uzun terminlerini kırarak, yerli üretim ile sanayi sektörüne hizmet vermeyi amaç edinmiş durumdayız.

Yüksek kalite hedefine ulaşabilmek adına, Türkiye’ de üretimi mevcut olmayan filtre hammadelerini, kendi bünyemizde Almanya ve Belçika’dan ithal etmekteyiz.

Bu bağlamda, tarafınıza uzun süreli sabit fiyatlar verebilmek için, filtre hammaddelerimizi maksimum kapasitede depolamaktayız. 

Filtre OEM numaralarından yada filtre numunelerinden yola çıkarak ve orijinal teknik verilere bağlı kalarak, yüksek kaliteyi, hak ettiği fiyat ile zamanında tarafınıza sunmaktayız.

Filtre üretimimizin yanında, sanayi sektöründeki tüm filtreleri ithal marka çeşitleri ile filtre mağazamızda sunmaktayız.

Filtre mağazamızda yaklaşık 50.000 çeşit filtre bulunmaktadır. Bir tesiste bulunan tüm filtre ve filtre malzemelerine cevap verebilmek adına, filtre çeşitliliğimizi her geçen zaman arttırdık.

Dünyanın en büyük filtre ve filtre hammadde markalarının ithalatını yapmakta ve sanayi sektörümüze sunmaktayız.

Tesisinizde, filtre ihtiyaçları ve filtre çözümleri için gereken tüm deneyim, üretim, teknik destek ve satış hizmetlerine sahibiz.